Nowoczesne sznurki plecione, liny ozdobne i więcej – oferta

Choć specjalnością firmy TEXMAR jest guma oplatana oraz linki techniczne, w gamie produktów znajdą Państwo również sznurki ozdobne wysokiej jakości, takie jak sznurek poliestrowy czy lina pleciona polipropylenowa. Produkujemy je, troszcząc się o wysoką powtarzalność oraz doskonałą wytrzymałość, a także estetykę. To wyroby, które spełniają normy polskie i europejskie.

Jak powstają nasze sznurki ozdobne?

Liny ozdobne marki TEXMAR są wykonywane techniką igłową oraz w formie plecionki z każdego rodzaju surowca, który zaproponuje Klient. W ofercie dostępne są m.in. sznurki poliestrowe.

To wyroby, których wytrzymałość na zerwanie zawiera się w zakresie 20 ÷ 40 daN i produkowane przy uwzględnieniu estetycznych żądań Klienta.

Podczas produkcji:
  • sięgamy po starannie wyselekcjonowane surowce – tak, aby powstałe sznurki ozdobne spełniały ustalone normy techniczne oraz estetyczne,
  • korzystamy z zaawansowanych technik produkcyjnych – to możliwe dzięki nowoczesnemu, stale rozwijającemu się parkowi maszynowemu firmy,
  • dbamy zarówno o wysoką precyzję procesu wytwórczego, jak i optymalizację czasu realizacji zamówienia – dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy zrealizować nawet duże zlecenie na sznurki plecione w krótkim czasie.

Gdzie są wykorzystywane sznurki poliestrowe i inne sznurki ozdobne?

Głównym obszarem, w którym wykorzystuje się sznurki plecione oraz wykonywane techniką igłową jest produkcja gadżetów reklamowych oraz różnego rodzaju ozdób. Są elementem m.in. takich produktów jak: torebki upominkowe, zawieszki reklamowe, rozmaite dekoracje i więcej.

Ponadto sznurki czy liny ozdobne plecione, takie jak lina pleciona polipropylenowa są chętnie wykorzystywane w szeroko pojętej branży tekstylnej. Sprawdzą się m.in. jako element wykończenia torebki czy plecaka, sznurek w kapturze itp.

Potrzebne są Państwu sznurki ozdobne? Zapraszamy do współpracy z TEXMAR

TEXMAR od ponad 30 lat działa w branży produkcji linek, sznurów oraz gumy oplatanej. W naszym asortymencie są dostępne specjalistyczne wyroby, takie jak linki do spadochronów, linki techniczne, expandor i więcej. Naszym Klientom zapewniamy:
  • możliwość indywidualnego dostosowania parametrów technicznych sznurków czy lin plecionych do wymogów – zarówno w kwestii kolorystyki, typu splotu, grubości czy wytrzymałości sznurków,
  • doradztwo techniczne przy ustalaniu własności zamawianych produktów,
  • sprawną realizację i dostawę materiałów.
Aby ustalić szczegóły współpracy oraz uzyskać spersonalizowaną ofertę na wyroby, które Państwa interesują, prosimy o kontakt z doradcami TEXMAR. Nasze liny ozdobne to gwarancja najwyższej jakości. Są to wyroby produkowane z dużą starannością, z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki którym każda lina pleciona polipropylenowa TEXMAR i każdy sznurek ozdobny zachowują właściwości fizyczne i walory estetyczne przez długi czas użytkowania.