Linki do spadochronów – producent

linki do spadochronów - spadochronoweW ofercie TEXMAR ważne miejsce zajmują linki spadochronowe. Produkujemy je z myślą o wytwórcach sprzętu sportowego oraz pasjonatach profesjonalnego spadochroniarstwa (i nie tylko), dbając o zachowanie najwyższych standardów jakościowych. Dzięki temu nasze linki do spadochronów cieszą się powodzeniem zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Czym się wyróżniają linki spadochronowe?

Linki spadochronowe to specyficzna kategoria lin, wykonywanych przede wszystkim z wysokiej jakości nylonu. Wytrzymały splot oraz doskonałe parametry techniczne sprawiają, że to rozwiązanie, które znajduje szerokie zastosowanie także poza spadochronowym światem.

Najważniejsze zalety, którymi wyróżniają się linki do spadochronów to:
  • wysoka wytrzymałość na obciążenie – pojedyncza, standardowa linka wytrzymuje obciążenie do 250 kg,
  • odporność na działanie wody – linki spadochronowe nie zmieniają swoich własności pod jej wpływem, a jednocześnie szybko schną,
  • mała rozciągliwość – która gwarantuje stabilność utworzonego za ich pomocą połączenia,
  • duża sztywność – linki nie miękną z upływem czasu.
Dzięki tym własnościom linki tego typu są stosowane nie tylko do tworzenia uprzęży spadochronowych, ale i w wielu innych dziedzinach.

Linki do spadochronów – zastosowanie

Linki spadochronowe są wykorzystywane m.in. w szeroko pojętym survivalu. Za ich pomocą można z łatwością przymocować, przytroczyć, opleść czy zawiesić różnego rodzaju przedmioty – tak, aby stworzone połączenie było niezawodne. Sprawdzają się więc np. jako: linki do namiotu / hamaka, mocowanie do kamuflażu, mocowanie towaru na pace samochodowej, materiał do tworzenia sideł, oplot rękojeści noża i wiele więcej. Dlatego w gronie odbiorców tego asortymentu znajdują się również producenci sprzętu turystycznego, rekreacyjnego etc.

Linki do spadochronów wysokiej jakości

TEXMAR, jako doświadczony producent lin i sznurów – w tym materiałów takich jak linki techniczne czy expandor – zapewnia swoim Klientom:
  • wysokie parametry techniczne linek spadochronowych – nasze rozwiązania są tworzone zgodnie z najlepszymi standardami europejskimi, co gwarantuje ich niezawodną wytrzymałość,
  • możliwość zamówienia standardowych produktów, jak i tych wykonanych zgodnie z indywidualną specyfikacją,
  • sprawną dostawę zamówionej linki – także w dużych ilościach,
  • atrakcyjne warunki finansowe współpracy – wycenę przygotowujemy, dopasowując ją do specyfiki zamówienia Klienta.
Polecamy również pozostałe wyroby z naszej oferty. Bliższych informacji na temat produktów TEXMAR udzielają nasi doradcy techniczni. Zapraszamy do kontaktu.