Ekspandor wysokiej jakości

Guma oplatana używana w bardzo wielu dziedzinach przemysłu:
 • ᶲ 2mm – typowa gumka używana do teczek biurowych, produkowana we wszystkich kolorach
 • ᶲ 3mm – tzw. gumka „ubraniówka” stosowana we wszelkiego typu kurtkach, plecakach i obuwiu sportowym. Produkowana jest głównie w kolorze czarnym.
 • ᶲ 4mm – lina ekspandor stosowana głównie w produkcji samochodowych siatek bagażnikowych, małego rozmiaru banerów reklamowych oraz w profesjonalnym sprzęcie dla płetwonurków
 • ᶲ 6mm – lina ekspandor używana głównie do banerów reklamowych, produkowany głównie w kolorze czarnym i białym, a na życzenie odbiorcy także w kolorach podstawowych.
  Produkt charakteryzuje się ciągliwością minimum 250% i jest wykonywany z surowców odpornych na warunki atmosferyczne w zakresie temperatur -20 do +25 °C.
 • ᶲ 8mm – linka elastyczna używana do:
  - naciągu plandek w naczepach siodłowych,
  - naciągu wielkoformatowych banerów reklamowych,
  - napinania hal namiotowych.

  Linki do ekspandera produkowane są głównie w kolorze czarnym, czarnym z niebieską wstawką oraz białym. Na życzenie odbiorcy mogą być wykonywane w kolorach podstawowych oraz kolorze khaki. Produkt charakteryzuje się ciągliwością 250%. Na życzenie klienta do wyrobu może zostać dołączony certyfikat jakości. Ekspander to jeden z naszych czołowych wyrobów, którego produkcja realizowana jest w ramach linii produkcyjnej działającej na terenie miasta Warszawa. To sprawia, że oferowana guma oplatana jest wyrobem krajowym o wysokiej jakości i dostępności.
Na życzenie klienta do wyrobu może zostać dołączony certyfikat jakości.

Guma oplatana dla każdej branży


Szeroka rozpiętość parametrów technicznych, jakie wyróżniają expandor od TEXMAR sprawia, że zaopatrują się u nas Klienci z różnych branż. Ekspandor, który oferujemy jest dopasowany do potrzeb producentów związanych z dziedzinami takimi jak:
 • produkcja sprzętu sportowego – w tym akcesoriów do skoków na bungee, urządzeń do ćwiczeń, namiotów rekreacyjnych itp.,
 • produkcja odzieży i innych tekstyliów,
 • montaż materiałów reklamowych itp. – guma oplatana sprawdza się m.in. do mocowania banerów czy jako naciąg do plandek etc.,
 • produkcja akcesoriów biurowych – przede wszystkim teczek z gumką itp.
Nasi doradcy służą pomocą w doborze odpowiedniego typu ekspandoru do Państwa potrzeb biznesowych.

Dlaczego warto zamówić expandor w TEXMAR?

TEXMAR zajmuje się wytwarzaniem materiałów takich jak guma oplatana i linki do ekspandera, bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym oraz zaawansowanym parku maszynowym. Nasz zespół przez lata zdobywał kompetencje, które pozwalają nam oferować Klientom to, co najlepsze na rynku. Właśnie dlatego nasz ekspandor:
 • spełnia nawet najbardziej restrykcyjne normy techniczne – dopasowując się do potrzeb produkcyjnych każdej branży,
 • znajduje szerokie grono odbiorców zarówno w Polsce, jak i poza nią – expandor dystrybuujemy na terenie krajów UE,
 • jest dostępny na atrakcyjnych warunkach finansowych – Klientom gwarantujemy bardzo korzystny stosunek jakości produktu do jego ceny,
 • jest dostępny w szerokiej gamie średnic, a także bogatej palecie kolorów – guma oplatana może zostać wykonana zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.
TEXMAR oferuje również wyroby takie jak: linka elastyczna, sznurki ozdobne, linki do plandek i więcej. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Wyroby takie, jak ekspander, guma oplatana czy linka elastyczna oferujmy w sprzedaży hurtowej i detalicznej na terenie miasta Warszawa. To, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji to proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe, dzięki którym Klienci marki TEXMAR mogą korzystać z pełnego wachlarza wysokojakościowych produktów.

 
 
Ekspander to jeden z naszych czołowych wyrobów, którego produkcja realizowana jest w ramach linii produkcyjnej działającej na terenie miasta Warszawa. To sprawia, że oferowana guma oplatana jest wyrobem krajowym o wysokiej jakości i dostępności.